گارنتی بازگشت وجه

از آنجا که ما به مجموعه های جمع آوری شده در ویکی فرم ایمان داریم این گارانتی را گذاشته ایم. شما پس از دریافت مجموعه های مختلف فرم ها و دستورالعمل ها و چک لیست ها اگر رضایت نداشتید می توانید درخواست دریافت وجه نمائید و وجه را بصورت کامل دریافت نمائید.

مجموعه فرم ها و چک لیست ها راهگشای و راهنمای شما در تهیه فرم های مختص سازمان شما می باشد. اگر خواستار بازگشت وجه هستید فرم زیر را پر کرده و درخواست خود را به صورت رسمی صادر فرمائید. برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مشخصات شما دریافت می شود و شما نیز باید تضمین بدهید که در صورت درخواست وجه، شما نباید در هیچ کجا (چه در محیط مجازی و چه در محیط بیرونی) و برای هیچ کاری (چه آموزش، چه اجرا و مشاوره و چه در مجموعه خودتان بصورت کاربردی) از این مجموعه ها استفاده نمائید. توجه کنید جهت جلوگیری از سوء استفاده، گارانتی بازگشت وجه برای محصولات دارای تخفیف و برای خریدهای چندتایی کاربرد ندارد.

فرم ها و چک لیست ها و روش های اجرایی برای هر سازمان و شرکتی مختص به خودش است. این نکته را در نظر بگیرید که مجموعه های بی نظیری که برای شما ارسال می گردد جهت الگوبرداری و نمونه های آموزشی است و قطعاً برای تهیه فرم ها و چک لیست ها و روشهای اجرایی باید زمان زیادی بگذارید. پس ما به مجموعه های ویکی فرم ایمان داریم از لحاظ آموزش و کمک کردن به شما و الگوبرداری از آنها، لذا در نظر داشته باشید که فرم های آماده سازمان و یا شرکت و مجموعه شما را در اینجا نداریم، بلکه باید خودتان تلاش نمائید و با کمک کارشناسان ممموعه خود آنها را تهیه فرمائید. تاکید می شود که آنچه ما در ویکی فرم گارانتی می کنیم ایمان به کاربردی بودن و قابلیت الگوبرداری از فرم ها و دستورالعمل ها است که مسیر شما را برای رسیدن به فرم های مجموعه خودتان بسیار کوتاه و هموار می کند.


لطفاً جهت تسریع در کار اطلاعات زیر را به شماره ۰۹۱۵۱۳۷۱۶۶۷ اس ام اس کنید:
تعهد میدهم که تمام فایل های دریافتی از ویکی فرم را حذف کرده و هیچ استفاده ای از آنها نکنم.